اف بی ایرونی


رسانه‌های بین المللی از عملکرد تیم ملی فوتبال ایران در بازی با اسپانیا تمجید کردند.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه به مصاف اسپانیا رفت و با یک گل بازی را واگذار کرد.

به گزارش اف بی ایرونی، این بازی در رسانه های مختلف اروپایی بازتاب گسترده ای داشت و البته به عملکرد خوب تیم ایران نیز اشاره شده است.

روزنامه دیلی میل انگلیس نوشت: تیم ملی فوتبال اسپانیا هرچند مالکیت توپ زیادی برابر ایران داشت ولی با خوش‌شانسی توانست ایران را شکست دهد. گل نسبتا شانسی دیگو کاستا و البته گل ایران که با کمک VAR مردود اعلام شد، نشان از صلابت تیم ملی فوتبال ایران داشت.

روزنامه کیکر آلمان نوشت: تیم ملی فوتبال ایران کار را برای اسپانیا بسیار سخت کرد و تا یک قدمی توقف و حتی شکست این تیم هم پیش رفت اما در نهایت این تیم اسپانیا بود که توانست برنده بازی شود.

روزنامه گاردین چاپ انگلیس نوشت: تیم ملی فوتبال اسپانیا با عنصر شانس موفق به شکست تیم بدشانس ایران شد. ایران در این دیدار عملکرد بسیار خوبی داشت و توانست تحسین برانگیز بازی کند.

موندو دپرتیوو چاپ اسپانیا نوشت: اسپانیا به سختی توانست دیوار ایرانی را تخریب کند. تیم ملی اسپانیا با حداقل گل حریف خود را شکست داد و به لطف گل شانسی کاستا و با کمک VAR توانست به یک‌هشتم نهایی نزدیک شود.

ال پاییس اسپانیا نیز نوشت: تیم فرناندو هیرو در مقابل تیم دفاعی ایران به سختی توانست پیروز شود و با یک گل اتفاقی به سه امتیاز بازی دست یافت. لاورخا با این برد به یک هشتم نهایی نزدیک شد.

مارکای اسپانیا نوشته است: اسپانیا اذیت شد اما در نهایت به لطف گل دیه‌گو کاستا که با زانویش به ثمر رساند ۳ امتیاز را از آن خود کرد. مردان هیرو برای دفاع از سد دفاع پرتعداد ایران مشکلات زیادی داشت اما در نهایت مزد سختکوشی‌اش را گرفتند. کمک داور ویدئویی هم در مورد اسپانیا عدالت را برقرار کرد و گلی که ایران می‌توانست بازی را به تساوی بکشاند، مردود اعلام کرد و همه چیز ختم به خیر شد. یک گل شانسی از دیه‌گو کاستا خیال اسپانیا را راحت کرد، اسپانیایی که در نیمه اول خطری دروازه‌اش را تهدید نکرد اما در پایان اذیت شد زمانی که ایران از لاک دفاعی‌اش خارج شد.

آس نیز نوشت: راه صعود اسپانیا در جام جهانی هموار شد و اسپانیایی که می‌خواست خودی نشان دهد در نهایت بازی که به اندازه دو بازی بود را برد. نیمه اول ایران یک بازی غیرقابل تحمل و کسل کننده بود که در آن حملات اسپانیا به خودرو زرهی ایران بی‌نتیجه بود. در نیمه دوم یک شوت غیرقابل تصور و خطرناک دروازه اسپانیا را تهدید کرد. 

سایت SPORT X نوشت: نبض اسپانیا روی صحنه حمله ایران روی ۲۰۰ ایستاد و ماتادورها بسیار خوش شانس بودند که این توپ(ضربه سر دقایق پایانی طارمی) گل نشد.

درباره : مختلف
آخرین مطالب ما
  • تصاویری باورنکردنی از ویرانی‌های سیل در ژاپن
  • جمنا زبان مردم را نمی‌داند/تمامیت‌خواهان فکر می‌کنند سند ششدانگ نظام و انقلاب بنام آنان است/در انتخابات آینده مردم به نظرت افراد اهمیت می دهند نه گروه های سیاسی/ برخی فکر می کنند همیشه جای آنها در قدرت تضمین شده است
  • قبول دارم که روسیه در انتخابات دخالت کرده/سخنان را مرور کردم ، یک جمله را اشتباه گفته ام/خروج ما از برجام، ایران را تضعیف کرد/ ایران کشوری که پنج ماه پیش بود نیست/امیدوارم ایران به ما زنگ بزند/ ایرانی ها مشکلات بزرگی دارند که اگر با ما توافق کنند خیلی راحت‌تر می‌توانند آنها را حل کنند
  • آیت الله مصباح یزدی:آیا در ابتدای انقلاب احتمال می‌دادید کسانی رسماً پیشنهاد مذاکره بی قید و شرط با رئیس جمهور آمریکا را مطرح کنند؟ / همه مردم شعار مرگ بر آمریکا را مثل تکبیر بعد از نماز، لازم می‌دانند، اما عده‌ای با سابقه انقلابی می‌گویند دست‌ها را بالا ببریم
  • تصویری عجیب از حمل گوساله با پراید!
  • بیرانوند از امروز در جمع سرخپوشان
  • عکس/ ژست‌گرفتن اوباش برای دوربین خبرنگاران!
  • ترامپ و پوتین دیدار کردند
  • حسینی در استقلال می‌ماند؟
  • انگلیس از جنگنده نسل ششم خود و رقیب «اف-۳۵» رونمایی کرد + تصویر