اف بی ایرونی


دو ستاره تیم ملی اسپانیا بعد از پیروزی برابر ایران به وقت کشی شاگردان کی‌روش اشاره کردند.

تیم ملی فوتبال ایران در دومین بازی خود در مرحله مقدماتی جام جهانی روسیه به مصاف اسپانیا رفت و با یک گل بازی را واگذار کرد.

به گزارش اف بی ایرونی، سرخیو راموس بعد از بازی گفت: ایران آمده بود که در بازی وقت‌کشی کند اما خوشحالیم که به شیوه دیگری بازی را بردیم. هواداران ایران ما را «هو» می‌کردند و در چنین شرایطی خیلی مهم است که شما بتوانید خونسردی‌تان را حفظ کنید، چون اینجا کمک داور ویدئویی وجود دارد که همه صحنه‌ها و اتفاقات بازی را زیر نظر دارد و همه چیز را مشخص می‌کند.

کاپیتان تیم ملی اسپانیا افزود: در هر صورت ما خوشحالیم که یک قدم روبه جلوی دیگر برداشتیم و حالا باید سعی کنیم که صدرنشین گروه‌مان بمانیم چون این هدف اصلی ماست. من فکر می‌کنم که در تمام ابعاد این توانایی را داریم که در بازی‌های بعدی بهتر کار کنیم.

 ایسکو نیز پس از بازی گفت: بردن این بازی برای ما خیلی سخت بود و فشار زیادی تحمل کردیم، ایران ما را بیش از اندازه اذیت کرد. این بازی تقریبا همه چیز داشت و ایرانی‌ها  تلاش می‌کردند که توپ را از دروازه‌شان دور کنند. آنها وقت‌کشی می‌کردند  و از همه ترفندهایی که در فوتبال است استفاده کردند.

درباره : مختلف