اف بی ایرونی


تیم ملی فوتبال ژاپن در دیدار برابر تیم کلمبیا به برتری دست یافت.

در اولین دیدار از ششمین روز مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه تیم های ژاپن و کلمبیا از گروه هشتم مسابقات به مصاف هم رفتند.

به گزارش اف بی ایرونی، برای نماینده آمریکای جنوبی اوسپینا، موریلو، آریاس، موجیکا، داوینسون سانچز، کارلوس سانچز، کوادرادو(۳۰-باریوس)، لرما، کوینترو(۵۹-خامس)، فالکائو و اسکیدرو(۷۰-باکا) بازی کردند.

در تیم ژاپن نیز کواشیما، شوجی، ناگاتامو، ساکای، یوشیدا، شیباساکی(۸۰-یاموگوچی)، هاراگوچی، کاگاوا(۷۰-هوندا)، اینوی، هاسبه و اوساکو(۸۵-اوکازاکی) به میدان رفتند.

نیمکت نشینی خامس و باکا از جمله نکات عجیب در ترکیب تیم کلمبیا بود که البته هر دو در نیمه دوم به میدان رفتند.

هنوز سه دقیقه از بازی نگذشته بود که کارلوس سانچز با دست مانع باز شدن دروازه کلمبیا شد و داور بلافاصله نقطه پنالتی را نشان داد و این مدافع را نیز اخراج کرد تا کار برای زردپوشان بسیار سخت شود و سانچز هم اولین اخراجی جام لقب بگیرد.

دومین پیروزی برای آسیا/ کلمبیای 10 نفره مغلوب ژاپن شد

شینجی کاگاوا پشت توپ قرار گرفت و توانست دروازه کلمبیا را باز کند تا گل اول بازی به سود ژاپن رقم بخورد.

کلمبیای ده نفره به حمله ادامه داد و در دقیقه ۳۹ توانست با ضربه ایستگاهی خوان کینترو گل تساوی را به ثمر برساند و به ادامه کار امیدوار شود.

در نیمه دوم هر دو تیم صاحب موقعیت هایی بودند که ژاپنی ها به خاطر بهره بردن از یک بازیکن بیشتر شانس بهتری برای زدن گل دوم داشتند و در دقیقه ۷۳ توسط اوزاکو به این گل رسیدند.

دومین پیروزی برای آسیا/ کلمبیای 10 نفره مغلوب ژاپن شد

کلمبیا با حضور خامس و باکا و تلاش های فالکائو نتوانست گل تساوی را دوباره به ثمر برساند و در نهایت سامورایی‌ها سه امتیاز بازی را کسب کردند تا بعد از ایران، دومین نماینده پیروز آسیا در جام جهانی روسیه لقب بگیرند.

درباره : مختلف