اف بی ایرونی


یک مرد جوان که سعی کرده بود خودکشی خود را قتل جلوه بدهد با یک یادداشت در تلفن همراهش لو رفت.

آلوین احمد ۲۵ ساله که دانشجوی داروسازی بود بعد از اتمام شیفت کاری خود در حدود یک ماه پیش ناپدید شده بود. او در راه برای مادرش از سوپرمارکت خرید کرده بود ولی خریدها با روپوش داروسازی‌اش داخل خودروی او پیدا شدند. آلوین قبلا به خانواده‌اش گفته بود که گروهی مرد جوان به او نزدیک شده و از او در مورد ساعت و خودرویش سوالاتی پرسیده بودند. 

به گفته پلیس  همه این جزئیات که در شرایط عادی بسیار مشکوک است و به آنها در مورد احتمال قتل  هشدار می‌دهد توسط خود آلوین برای قتل جلوه دادن خودکشی‌اش طراحی شده بود. 

پلیس آتلانتا اعلام کرده است که آنها در تلفن همراه آلوین به یادداشتی برخورده‌اند که نشان می‌دهد او رفتن به سوپرمارکت و رها کردن ساعت و تلفن همراهش را در نزدیکی یک رستوران قبل از گرفتن جان خودش از قبل برنامه‌ریزی کرده بود. 

دو روز بعد از ناپدید شدن آلوین، جسد او از دریاچه‌ای در گوینت کانتی بیرون کشیده شد. پزشکان قانونی اعلام کردند که علت مرگ شلیک با تفنگ به سمت سر توسط خود فرد بوده است. کالوین، برادر آلوین در توئیتی در این مورد نوشته: جسد پیدا شده متعلق به آلوین است. از همه برای محبت و پشتیبانی‌شان ممنونم.

درباره : مختلف