اف بی ایرونی


سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: در بازی با استقلال خوزستان نیمه اول را بدون دفاع راست بازی کردیم و در نیمه دوم بدون دفاع چپ بازی کردیم.

برانکو ایوانکوویچ سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس بعد از دیدار سرخپوشان پایتخت برابر تیم استقلال خوزستان در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: روز خبرنگار را به همه شما تبریک می گویم. چیز نرمالی درباره بازی وجود ندارد که درباره آن حرف بزنیم. شرایط برای این بازی نرمال نبود. نیمه اول را بدون دفاع راست بازی کردیم و در نیمه دوم بدون دفاع چپ بازی کردیم. 

به گزارش اف بی ایرونی، وی افزود: ۱۰ بار بازی برای پرتاب سنگ متوقف شد اما داور فقط ۴ دقیقه وقت برای این بازی گرفت.

سرمربی پرسپولیس در خصوص سوالی مبنی بر عصبانیتش تصریح کرد: من عصبانی نبودم. دوست داشتم بازی را ببریم و به بازیکنانم روحیه می‌دادم. البته در ۵۰درجه هوا بازی کردن طبیعی نیست اما کاری نمی‌شود کرد.

ایوانکوویچ خاطرنشان کرد: ۱۴ روز دیگر در آبادان هم همین شرایط را داریم. ما در این شرایط هجومی بازی می‌کنیم. همیشه تیمی که در این هوا حمله می‌کند انرژی بیشتری نسبت به تیمی که دفاع می‌کند صرف خواهد کرد.

برانکو درباره استقلال خوزستان هم گفت: به آنها تبریک می‌گویم اما درباره تیم حریف حرف نمی‌زنم چرا که نگاهم به تیم خودم هست.

سرمربی سرخپوشان در خصوص جو ورزشگاه عنوان کرد: من نمی‌دانم این داستان چیست؟ شما بهتر از من می‌دانید. گفتم که شرایط برای این بازی نرمال نبود.

درباره : مختلف